LajmeMaqedoniTopLajm

Dita e Alfabetit, Zv/kryeministri Grubi sot në Manastir

Me rastin e shënimit të Ditës së Alfabetit, delegacioni i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë i kryesuar nga zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik, z.Artan Grubi, sot në ora 13.00 do të vizitojë Muzeun e Alfabetit në Manastir.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close