LajmeRajonTopLajm

Daut Haradinaj e kalon koronavirusin pa e ditur

Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj, ka njoftuar se e ka kaluar COVID-19, pa e ditur.

Haradinaj tha se e ka pranuar rezultatin e testit për COVID-19, ku ka rezultuar se e ka kaluar koronavirusin.

“Të nderuar miq, e kam bërë testin disa herë të fundit, dhe më ka rezultuar që kam kaluar virusin COVID-19. Të gjithë atyre që po përballen me këtë pandemi ju uroj shëndet”.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close