ShowbizTopLajm

COVID-19 i merr jetën babait të reperit kosovar!

Ditën e djeshme, reperi Elinel bëri të ditur lajmin e ndarjes nga jeta të babait.

Të shumtë ishin ata që i shprehën ngushëllime për një humbje kaq të beftë e cila është shkaktuar nga virusi i pabesë SARS-CoV-2.

Burime për portalin tonë kanë zbuluar se babai i reperit ka ndërruar jetë pas komplikimeve të shkaktuara nga COVID-19.

Në raportin 24 orësh të publikuar ditën e sotme nga IKSHPK është raportuar për një viktimë që mësohet të jetë babai i Elinel.

Ndonëse numri i rasteve pozitive dhe atyre me fatalitet ka rënë, kujdesi nuk duhet të mungojë për asnjë moment. Virusi gjendet mes nesh!

Related Articles

Back to top button
Close
Close