LajmeShowbiz

Çfarë po ndodh? Publikohen foto të Luana Vjollcës ku shfaqet me shenja dhune

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca po bën së fundmi xhiron e rrjetit. Janë pikërisht disa pamje që po qarkullojnë kudo, ku ajo shfaqet në një makinë me shenja dhune.

Ndërkohë, më herët, Luana tregoi përmes një postimi në Instagram se kishte bërë një tatuazh të ri, i cili nuk ishte rastësisht. Të gjithë të apasionuarit pas tatuazheve, e dinë mjaft mirë kuptimin që ai mbart.

“Semicolon tattoo”, përfaqëson betejat e shëndetit mendor dhe rëndësinë e parandalimit të vetëvrasjeve. Çdo person, i cili ka një tatuazh të tillë në trup, nënkupton që ka kaluar një situatë të vështirë, e cila e ka çuar të mendojë vetëvrasjen, ose dikush i cili është solidarizuar me këtë kauzë.

Po të kthehemi pas në kohë, Luana ka treguar në një intervistë se po punon në një projekt personal që ka të bëjë me femrat. Ndonëse të gjithë janë bërë kuriozë, gjithçka ngelet për tu parë në vazhdim./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close