LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami, propozimi për letërnjoftimet mbështet nga gjitha partitë

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në emisionin Rruga Drejt rreth pyetjes së gazetarit Nikollovski për grafën etnike tha se ky propozim ligj është ligji i vetëm që është mbështetur nga gjitha partitë shqiptare dhe nuk është refuzu nga asnjë komunitet tjetër përveç Levicës.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close