LajmeMaqedoniTopLajm

Besar Durmishi shumicën e kërkojmë se Tetovarët duan punë

Besar Durmishi nga LB ka reaguar kur ai dhe subjekti i tij u akuzua se po kërkohet shumicë që të mos mund të kontrollohen. Durmishi theksoi se unë dhe subjekti që përfaqësoj kërkojmë shumicë që tu shërbejmë qytetarëve të Tetovës të cilët duan punë.Top24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close