LajmeMaqedoniTopLajm

Faton Selami nga Alternativa: Kjo administratë kishte shumicë në këshill por ata sdinë të menaxhojnë dhe nuk munden

Bartësi i listës së Alternativës, Faton Selami në ClickPlus theksoi se Tetovarët kanë ALTERNATIVË për Tetovë, pasi qytetarët e panë që komuna nën menaxhimin e Lëvizjes Besa nuk mund të menaxhoj këtë institucion dhe se pa dyshim ne jemi për të mbështetur më të mirën për bashkëqytetarët tanë. Ne mundemi dhe dimë të ofrojmë ALTERNATIVË me projekte konkrete.Top24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close