SportTopLajm

Barça e bën “pazar” yllin e Manchester United, kushton 75 milionë euro..

Klubi i Barcelonës e ka ndërmend që ta forcoh skuadrën në gjitha repartet në merkaton e verës. Sipas “Mundo Deportivo” dhe gazetarit, Fabrizio Romano, katalunasit tashme kane arritur nje marreveshje..

Barça ka arritur marrveshje me Manchester United per transferimin e yllit france, Paul Pogba. Katalunasit do te paguajn 70 milione euro plus pese milion euro bonuse. Kete marrveshje dy skuadrat pritet te zyrtarizojn.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close