LajmeMaqedoniTopLajm

ASH: Jemi 2500 vota para në Gostivar

Nga shtabi i koalicionit ASH-AAA në Gostivar thonë se po prijnë bindshëm në krahasim me BDI-në. Sipas rezultateve qe ka siguruar Zhurnal, deri më tani janë numëruar 10.500 vota. Prej tyre 6500 për Arben Taravarin e ASH-AAA dhe 4.000 për Nevzat Bejtën e BDI-së.

Related Articles

Back to top button
Close
Close