LajmeMaqedoniTopLajm

Artan Grubi selam dashakeqve të BDI-së, publikon foto me liderin e tij Ali Ahmeti

Zëvendëskryeministri i parë në qevrinë e republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi ka qenë njëri ndër protagonistët e shumë ngjarjeve të fillim vitit 2021. Grubi ka shpalosur projekte të mëdha me interes kombtarë dhe një herësh ka qenë shënjestër e opozitës, bashkëpartiakëve të tij. Së fundmi ai ishte protagonist edhe i një fotoje nga festa e ditëlindjes së liderit të BDI-së z.Ali Ahmeti ku u kritikua edhe nga mediat. Por siduket Grubit nuk i bëjnë përshtypje ai sërish u ka përcjellur selam dashakeqve të BDI-së duke publikuar një foto me Ali Ahmetin nga zyra e tij e re.

Related Articles

Back to top button
Close
Close