LajmeMaqedoniTopLajm

Ali Ahmeti, Musa Xhaferi ska ku të ikë sepse është investu 20 vite në te

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar se Musa Xhaferi nuk mund të ikë në asnjë subjekt tjetër sepse në te është investuar 20 vite në te si zëvendëskryministër dhe si ministër i pushtetit lokal.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close