LajmeMaqedoniTopLajm

Albon Xhenaili falenderon diasporën e Bogovinës, falemderit që vini për komunën tuaj

Nga shtabi i kandidadit për kryetarë komune në Bogovinë kanë njoftuar se nga nesër deri ditën e zgjedhjeve pritet të arijnë rreth një mi bashkatdhetarë nga diaspora të cilët kanë kontaktuar Xhemailin se i janë mirënjohës për punën e ndershme dhe se mbështetja për të ndershmen është e pakompromistë.

Kandidati i ASH-së Albon Xhemaili ka falenderuar të gjithë bashkëatdhetarët e komunës së tij të cilët e kanë njoftuar se po vijnë për ti dhënë mbështetje për komunën e qytetarëve dhe për jetë më të mirë ashtu siç po shkon komuna e Bogovinës. Të shtunën pritet të vinë rreth 1mi qytetarë nga vendbanime të ndryshme të Bogovinës për ti dhënë mbështetje kryetarir aktual Albon Xhemailit. TOP24

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close