MaqedoniTopLajm

Aeroporti i Shkupit u mbush nga mërgimtarët

Gjatës natës së mbrëmshme aeroporti i Shkupit u mbush nga mërgimtarët që po vijnë në vendlindje për festat e fundvitit.

Këto ditë fluturimet nga Evropa janë plot e përplot posaçërisht pasi Zvicra e hoq nga lista e vendeve me rrezik të lartë nga COVID-19 Maqedoninë e Veriut.
Fotografia është e natës së mbrëmshme, mirëpo edhe sot dhe pasnesër pritet të jetë i madh numri i mërgimtarëve që krahas aeroplanit, vijnë edhe me vetura.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close