LajmeMaqedoniTopLajm

Adelina Marku dhe Arben Ratkoceri, godasin Selën mbështetje Arta Toçit

Gazetari dhe analisti Arben Ratkoceri përmes një postimi në profilin e tij në FB ka reaguar për gjendjen e gruas shqiptare në politikë. Reagimi i Ratkocerit vjen pasi ish kryetarja e Asamblesë së gruas në ASH dha dorëheqje. Edhe Adelina Marku ka reaguar përmes profilit të saj në FB duke akuzuar partitë për fenomen arkaik dhe duke i quajtur ata si Shovinizem I Peniseve Partiake.

Ndryshe ditëve të fundit në ASH po zien përshkak të pakënaqësive që janë krujuar mes dy blloqeve brenda ASH-së./TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close