LajmeMaqedoniTopLajm

A është larguar Kastriot Rexhepi nga BESA, habitë me përgjigjen

Deputeti Kastriot Rexhepi, sot para mediave ka thënë se ai vazhdon të jetë deputet i Lëvizjes BESA dhe nënkryetar i kësaj partie, ani pse ditë më parë kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami përmes një shkrimi në Facebook, tha se Rexhepi shkarkohet nga kjo parti, shkruan Alsat.

“Unë jam deputet i Lëvizjes BESA dhe nënkryetar i BESËS, deri në momentin që nuk ndryshon statusi im, do të veproj ashtu”, ka thënë ai./ Alsat.mk

Related Articles

Back to top button
Close
Close