LajmeMaqedoniTopLajm

A e dinte Taravari se Mukovksi hapi dyert për ta rahur Ziadin Selën (Foto/Video)

Skandali me tenderin dhënë Krsto Mukoskit nga ana e Arben Taravarit gjatë kohës së tij të shkurtër si ministër realisht na ngjall shumë pyetje dhe teori konspirative nëse Taravari e dinte se Mukoski hapi dyert ku më së shumti pësoi po shefi i Taravarit, Ziadin Sela. Si për ironi të fatit këtu nuk mund të mos pyesësh nëse për këtë ka ditur Ziadin Sela dhe nëse edhe ai i ka dhënë vizë Arben Taravarit për tia ndarë Mukoskit atë tender.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close