ShowbizTopLajm

Chrissy Teigen kritikohet për fotografinë ku hapi këmbët para pasqyrës (FOTO)

Chrissy provokoi me një fotografi ku hapi këmbët, por mbuloi pjesët intime me peshqir.

Chrissy Teigen publikoi një video të çuditshme në InstStory të mërkuren në mbrëmje, në të cilën pozoi e ulur në një karrige, derisa po i rregullonte flokët, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

35-vjeçarja kishte hapur këmbët në formë bretkose, me një peshqir midis këmbëve, që ia mbulonte modestinë e saj.

Teksa po bëhej gati për një xhirim, modelja ndau foto artistike me një shall rreth kokës, që i shkonte shumë asaj.

Ajo bëri shaka: ‘Kjo është një vajzë e nxehtë s***’, ndërsa ajo u ul atje e qetë, ndërsa po filmonte.

Chrissy pastaj ndau një pamje të afërt të fytyrës së saj dhe dukej sikur po qante në shikim të parë.

Por, shumë shpejt u bë e qartë se ky nuk ishte rasti pasi ajo mbajti lart një shishe me pika Lumify, gjë që i kishte shkaktuar lot në sy.

Chrissy së fundi ka qenë e zënë me rregullimin e një ambienti të mrekullueshëm dimëror për fëmijët e John Legend.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close