LajmeMaqedoniTopLajm

Gazetari Berat Azizi, Bilall Kasami çelsi i qeverisë si Dritan Abazoviçi

 Gazetari dhe publicisti Berat Azizi ka komentuar liderin e Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i cili ka theksuar se Besa do të funksionoj e pavarur.
Berat Azizi

25m

BESA do te veproje e pavarur, duke u shkeputur nga LSDM me tendence te krijoje grup parlamentar. Kasami si duket don te behet si Driton Abazoviq, nga i cili varet i gjithe Mali i Zi. A do te kete sukses ???. Ketu lojerat politike luhen ndryshe nga atje.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close