MaqedoniTopLajm

Zjarri ka kapluar objektin e Gjykatës për Kundërvajtje në parkun e Qytetit

Në rrjetet social janë publikuar më tepër fotografi dhe video nga zjarri që ka përfshirë barakat e gjykatës për kundërvajtje në Parkun e Qytetit në afërsi të stadiumit.

Nuk dihet ende shkaqet e shpërthimit të zjarrit, ndërsa zjarrëfikësit janë në terren duke intervenuar për ta shuar atë.

Related Articles

Back to top button
Close
Close