LajmeMaqedoniTopLajm

Zijadin Sela; Zaev është aty për meritë timen dhe sdo jetë për meritë timen

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela në emisionin ClickPlus ka theksuar se kryeministri i vendit Zoran Zaev në krye të qeverisë erdhi falë tij dhe sigurisht falë tij sdo të jetë më nga e Hëna.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close