LajmeMaqedoniTopLajm

Ziadin Sela sonte në Klan Maqedoni flet për ngjarjet në ASH dhe për kongresin e 18 Shkurtit

Kryetari i kuvendit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sonte është ftuar mysafir në Klan Maqedoni ku do të sqaroj situatën e krijuar në Aleancën për Shqiptarët pas vendimit të Arben Taravarit që përmes FB vendosi të shkoj me opozitën, shkruan Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close