LajmeMaqedoniTopLajm

Zëvendësministreja Berisha viziton fermerët e Likovës

Zëvendësministreja e bujqësisë, pylltarisë dhe ekonomisë së ujrave Vjollcë Berisha ka vizituar gjatë ditës së sotme fermerët e komunës së Likovës me të cilët ka bashkëbiseduar për hallet e tyre, shkruan Top24

“U mburra me rezultatet e tyre në bujqësi dhe dëgjova brengat që kanë.Bashkëbisedimi është mënyra më e mirë për ta prekur suksesin” tha zëvendësministreja Berisha.

Berisha para fermerëve më tej shtoi se nga LIKOVA NË STRUGË, kampanjë informative mbi mundësitë që i ofrojmë në mështetje të bujqësisë sonë për ti informuar një nga një fermerët tanë për mundësitë që ofron ministria që unë drejtoj.Top24

https://www.facebook.com/100090668055261/posts/pfbid02ucVVYxhaczFsxN8XT4eZwWQ2pTU6Mkw6XN17gdPXw4DBoXhk9SSNLLy3NQGWGQvRl/?mibextid=Nif5oznbsp;

Related Articles

Back to top button
Close
Close