LajmeMaqedoniTopLajm

Zaev: Ziberi sot është në Kuvend

Kryeministri Zoran Zaev konfirmoi se deputeti Arben Ziberi është i pranishëm sot në Parlament për të votuar për kryetarët, nënkryetarët, anëtarët dhe zëvendësit e tyre të 20 komisioneve që do të punojnë në Parlament.

Deputeti i BDI ishte i infektuar me koronavirus dhe po trajtohej në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, por ai do të marrë pjesë nëse rezulton me test negativ dhe prania e tij është e nevojshme që të arrihet shumicë e ngushtë prej 61 deputetësh

Related Articles

Back to top button
Close
Close