LajmeMaqedoniTopLajm

Vullnet Murseli, viti që vjen vit i punës dhe përkushtimit

Pronari i Laboratorisë Laor në Tetovë, Vullnet Murseli përmes një postimi në profilin e tij në FB ka uruar qytetarët me rastin e festave të fund vitit. Murseli tha se viti që vjen është vit i punës dhe përkushtimit pasi pas po lëmë një vit të vështirësive ekonomike dhe energjetike.Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close