MaqedoniTopLajm

Voton Arben Taravari: “Nuk ka fuqi më të madhe se fuqia e votës!

Ka votuar edhe kandidati i ASH-AAA per komunen e Gostivarit Arben Taravari.

Ai pas votimit tha se nuk ka fuqi me te madhe se sa fuqia e votes.

Sonte do te percaktohet fituesi mes tij dhe Nezvat Bejtes ne komunen e Gostivarit pasi shkuan ne raund te dyte ku Taravari kishte perparsi votash.

Related Articles

Back to top button
Close
Close