LajmeMaqedoniTopLajm

VOTIMI NË ÇAIR ENDE NUK KA FILLUAR, 2 ORË PRITET PËR T’I HAPUR KUTITË E VOTIMIT

Votimi i personave me Covid-19 dhe në vetëizolim ende nuk ka nisur në komunën e Çairit.

Shkak është vonesat që po bëhen për të kontrolluar materialin votues nga anëtarët e komisioneve zgjedhore.

Vonesa ka ngjallur revoltë edhe te anëtarët, pasi që po presin që nga ora 10:00 e mëngjesit./TV21/

Related Articles

Back to top button
Close
Close