LajmeMaqedoniTopLajm

VMRO-DPMNE: Rritja e energjisë elektrike, manipulim i LSDM ( video)

VMRO-DPMNE reagoi ndaj njoftimit të Komisionit Rregullator të Energjetikës se çmimi i energjisë elektrike do të rritet.VMRO beson se LSDM manipuloi qytetarët me këtë rritje që u paralajmërua edhe para zgjedhjeve. Sipas tyre, paratë nga energjia elektrike e rritur do të shkojnë në ELEM dhe MEPSO.

Related Articles

Back to top button
Close
Close