LajmeShowbiz

Vjehrra ndan Oltën dhe Luizin ( në film)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari po punojnë në një projekt të përbashkët. Bëhët fjalë për një film. Ata do të jenë në rolin e një çifti ku do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti.

Blendi Salaj sot në “Wake Up” zbuloi pak nga historia e filmit. Dyshja do të luajnë rolin e të dashuruarve, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.”Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta”, u shpreh moderatori.

Kjo është hera e parë që do ta shohim Luizin në një film, pasi Olta është në terrenin e saj.

Related Articles

Back to top button
Close
Close