LajmeMaqedoniTopLajm

Vihet gurëthemeli i rrugës rajonale Tetovë-Trebosh: Neziri kjo rrugë shpëton qytetarët dhe bizneset e kësaj pjese

Sot në Tetovë ka filluar punimet rruga magjistrale që do lidhë pjesën nga koridori tetë me rrugën magjistrale Tetovë-Jazhincë rrugë e cila do të lehtësoj lëvizjen e banorëve të kësaj ane dhe po ashtu do të lehtësoj lëvizjen e bizneseve, shkruan Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close