LajmeShowbiz

Vesa Luma befason, i jep propozimin e vitit Luizit dhe Kiarës

Vesa Luma i jep propozimin e vitit Luizit dhe Kiarës.

Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën, nga një komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma, shkruan Kosovarja.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti🫶”.

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.

Related Articles

Back to top button
Close
Close