LajmeMaqedoniTopLajm

Tung politikë, Damjan Mançevski tërhiqet nga politika

Ish-ministri i Shoqërisë Informatike Damjan Mançevski me anë të një postim në profilin e tij në fesjbuk ka njoftuar se dorëhiqet nga politika.

Ai gjihashtu ka bërë të ditur se jep dorëheqje edhe nga funksionet Nënkryetar dhe Anëtar i Këshillit Qendror të LSDM-së, për shkak të angazhimit në sektorin privat.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close