LajmeShowbiz

Trejsi Sejdini ngjallë imagjinatën me fotot e fundit

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja me fustan transparent që i zbulon linjat trupore përfekte, shkruan “Kosovarja”.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë portokalli i cili i theksonte gjoksin dhe i zbulonte të pasmet.

Ish-missi ka pozuar në breg të plazhit duke vënë në pahë format përfekte trupore.

Trejsi pozoi mjaft provokuese për që e bënë atë të dallueshme në fushën e modelingut. /Kosovarja/

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close