LajmeMaqedoniTopLajm

Tearcasit radhiten pas Lëvizjes Besa, Bilall Kasami Mundemi edhe më mirë

Karvani i koalicionit mundemi ka vazhduar edhe në komunën e Tearcës ku mbështetja për koalicionin MUNDEMI nuk mungon. Sonte edhe banorët e komunës së Tearcës u reshtuan pas Bilall Kasamit.

“Në Tearcë, Tearcën e diversiteteve kulturore, atje ku bashkëjetesa është vlerë. Së bashku me Fanica Nikolovska dhe me Beycan Ilyas shpalosëm ofertën e koalicionit #MUNDEMI.” ka shkruar Bilall Kasami në Fejsbukun e tij.

MUNDEMI

Në Tearcë, Tearcën e diversiteteve kulturore, atje ku bashkëjetesa është vlerë. Së bashku me Fanica Nikolovska dhe me Beycan Ilyas shpalosëm ofertën e koalicionit #MUNDEMI.#MUNDEMI edhe më #Shumë edhe më #Mirë#BESA#Voto 3️⃣

Gepostet von Bilall Kasami am Samstag, 4. Juli 2020

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close