LajmeMaqedoniTopLajm

Talat Xhaferi u zgjodh kryetar i Parlamentit

Me 62 vota “PRO” dhe 43 “KUNDER”, deputetët zgjodhën Talat Xhaferi si Kryetar të Kuvendit. Pra Me 62 vota, deputetët zgjodhën Talat Xhaferi si Kryetar të Kuvendit.,ne dy mandate rradhazi

Related Articles

Back to top button
Close
Close