LajmeMaqedoniTopLajm

Talat Xhaferi do ta udhëheq seancën konstituive

Lajmin për gazetën KOHA e kanë konfirmuar nga kabineti i kryeparlamentarit Talat Xhaferi. “Po, kryetari i Parlamentit do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së dhjetë parlamentare të Maqedonisë së Veriut. Ai është shëndoshë e mirë dhe nesër do të paraqitet në punë”,

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close