MaqedoniTopLajm

Takohen shtabet komunale BESA-ASH në Zhelinë. Sejdiu, po vuloset fitorja e madhe

Zhelinë – “Për ZHELINËN tonë! ?
Takim i shtabeve komunal zgjedhorë, Lëvizja BESA dhe Aleanca për Shqiptarët. Fitorja e madhe do të vuloset më 31 tetor!

Me #ZEMËR të #PASTËR për komunën e Zhelinës ❤”, ka shkruar kandidati i BESËS për Zhelinën, Blerim Sejdiu. /TetovaExpres

Related Articles

Back to top button
Close
Close