LajmeMaqedoniTopLajm

SPASOVSKI pozitiv me Kovid-19

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski publikoi se është pozitiv ndaj Kovid-19, Pasqyra klinike, siç ka shkruar në rrjetin social Fejsbuk, është e mirë, me simptoma të buta dhe është në vetizolim shtëpiak.

“Të nderuar, do të doja t’ju informoj se edhe krahas respektimit të ashpër të masave të cilat i ndërmarr për mbrojtjen time personale dhe të njerëzve rreth meje nga fillimi i pandemisë, sonte mora rezultat pozitiv për Kovid-19. Pasqyra klinike është mirë, me simptoma të buta dhe tashmë jam në vetizolim shtëpiak. Ruajuni”, ka theksuar mbrëmë në publikimin në profilin e tij në Fejsbuk.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close