BotaKurioziteteLajme

Skandali në Meksikë/ Video. Dy policët meksikanë, kapen duke bërë se*s gjatë orarit të punës

Dy oficerë policie në Meksikë, janë në telashe pasi  janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në makinë gjatë orarit të punës.

Pamjet e filmuara nga një qytetar, u bënë virale me shpejtësi në rrjet, me komentues të shumtë që e cilësonin si skandaloze këtë veprim.

Komuna ku ka ndodhur ngjarja, e quajtur Ecatepaco, konsiderohet si një nga më të rrezikshmet në vend dhe ky veprim i policëve është dënuar nga eprorët.

Këta të fundit, kanë kërkuar menjëherë pushimin e tyre nga puna, thonë autoritetet.

Video Player

00:00
01:04

 

Top Channel

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close