LajmeMaqedoniTopLajm

Shkup: Arrestohet një gjykatës

Ish kryetari i Gjykatës Penale Shkup Vlladimir Pançevski sot rreth orës 12:00 është arrestuar nga policia dhe është dërguar në paraburgim. Kundër tij rëndojnë disa akuza për të cilat para disa ditësh u caktua masa e paraburgimit në kohëzgjetje prej 30 ditësh.

Related Articles

Back to top button
Close
Close