LajmeMaqedoniTopLajm

Sekretari qeverisë: Ka bomë për rastin monstra thoshte Muhamed Zeqiri (VIDEO)

Në vitin 2017, edhe ish deputeti i LSDM-së Muhamet Zekiri kishte konfirmuar se ekziston “b0mbë” për rastin M0nstra.

Zekiri thoshte se në atë periudhë ishte gazetar dhe e dinte se si kanë rrjedhur situata, atëherë kur duhej të publikohej “b0mba” për M0nstrën, ndodhi Kumanova.

Për më tepër ndiqeni videon:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close