LajmeMaqedoniTopLajm

Sedllarca bastion i Albon Xhemailit

Kryetari dhe kandidati për kryetar komune të Bogovinës, Albon Xhemaili sot vizitoi fshatin Sedllarcë, ku me një atmosferë shumë pozitive u mirëprit nga banorët e Sedllarcës. Ai para tyre shpalosi projektet e realizuara gjatë mandatit të kaluar dhe kërkoi nga ta që ta perkrahin edhe për një mandat, që, sipas tij, të përfundojnë projektet e nisura dhe të realizojë projekte të reja në favor të të gjithë qytetarëve.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close