LajmeMaqedoniTopLajm

Murseli: Synojmë të jemi sytë dhe veshët të cilët do t’i dëgjojnë problemet e qytetarëve!

“Synojmë të bëhemi sytë dhe veshët të cilët do të dëgjojnë problemet, nevojat dhe pritshmëritë e qytetarëve! Në vizionin tim, qytetarët do të jenë bartësit kryesor të ndryshimeve kapitale” – ka postuar Vullnet Murseli në profilin e tij në Facebook. /TOP24/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close