LajmeMaqedoniTopLajm

Rritet dalja e votuesve në Tetovë në krahasim me zgjedhjet e kaluara

Komisioni Komunal i Zgjedhjeve në Tetovë ka pjesëmarrje prej 4.78 përqind të votuesve, që është një rritje në krahasim me pjesëmarrjen në zgjedhjet presidenciale të vitit të kaluar. Të gjitha vendvotimet janë të hapura në orën 7 të mëngjesit dhe votimi zhvillohet sipas të gjitha protokolleve shëndetësore pa ndonjë problem të raportuar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close