LajmeShowbiz

Rita Ora bën hapin e papritur me të dashurin 46-vjeçar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është parë mbrëmë në ceremoninë e “Walpole British Luxury Awards”, në Dorchester të Anglisë.

Krah saj ishte i dashuri, Taika Waititi.

Sipas mediave angleze, Rita e ka njoftuar 46 vjeçarin me familjen e saj.

Veshja e Ritës mbrëmë ishte vërtetë speciale dhe e kushtueshme.

Ajo veshi mini fustan argjendi që binte në sy me kombinim shumëngjyrësh të luleve.

Related Articles

Back to top button
Close
Close