LajmeMaqedoniTopLajm

Reagon MPB: Nuk kemi shpallur konkurs për polic

Pas raportimit në media se MPB ka shpallur konkurs për punësimin e 500 policëve, ka reaguar kjo e fundit duke quajtur të pavërteta lajmet e tilla te publikuara në ‘Alfa” dhe ”Skpojeinfo” të datës 05.08.2020.

Ja dhe ragimi i plotë i MPB-së.

Related Articles

Back to top button
Close
Close