LajmeRajonTopLajm

Ramush Haradinaj reagon pasi Agim Çeku u ftua në Hagë

Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas ftesës që mori nga Specialja, Agim Ceku, raporton Gazeta Express.

Haradinaj në Facebook ka thënë se Ceku është një nga kontribuesit e mëndhenj të luftës dhe ndërtimit të paqes.

Ish’kryeministri tha se ai do të kalojë edhe këtë sfidë, faqebardhë./Express/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close