TopLajm

Publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës me Madonnën dhe Missy Elliott

Dua Lipa solli super-projektin e radhës.

Dua Lipa ka publikuar këngën e re, të cilën e sjell me mbretëreshën e pop-it, Madonna dhe Missy Elliott, shkruan lajmi.net.

Projekti është remiksi i “Levitating”, ndërsa u publikua në disa platforma muzikore përfshirë “Spotify”, “Apple Music”, “Deezer”, e të tjera.

Këngëtarja bëri të ditur se videoja e kësaj kënge do të publikohet nesër, ku tregoi edhe oraret e publikimit në të gjitha vendet e botës.

Ky është një prej sukseseve më të mëdha për Dua Lipën, e cila arriti të bashkëpunojë me artisten që shumëkush e ëndërron të ketë një këngë.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close