LajmeMaqedoniTopLajm

Proces i rregullt zgjedhor edhe në Kumanovë

Sipas të dhënave të para, procesi i votimit në Kumanovë ka nisur në kohë, dhe deri tani nuk është raportuar për parregullsi.

Related Articles

Back to top button
Close
Close