LajmeMaqedoniTopLajm

Policia e Tetovës, rasti për dëmtimin e drunjëve është denoncuar po punohet në gjetjen e autorve

Policia e Tetovës për TOP24 ka konfirmuar rastin e dëmtimit të pronës së huaj nga ana e NPK-Tetova, ku janë dëmtuar respektivisht thyer disa drunj në pjesën e afër stadiumit të qytetit.

” Po është denoncuar rasti në polici dhe organet kompetente kanë dalur në vendgjarje për të fotodokumentaur rastin dhe po punohet në zbardhjen  plotë të tij” tha Fatmir Rexhepi zëdhënës i policisë së Tetovës për TOP24.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close