LajmeMaqedoniTopLajm

Peace festival/ Grubi shpalos këngtarët e rradhës

Grubi sonte përmes një postimi në fb shpalosi edhe dy këngëtar që do marrin pjesë në Peace Festival.

Postimi:

PEACE FESTIVAL

Edicioni i parë sivjet sjell Nora Istrefin bashkë me Lumi B, Kidën dhe Ermal Fejzullahun.

📆 e shtunë, 13 gusht 2022
📍 sheshi Skenderbe Shkup
⏰ 21:00

21 vjetori i Marrëveshjes paqësore të Ohrit

#pfd #PeaceFestival

Shkroi Grubi. Përcjell TOP24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close